ÜST MENÜ

Gençler için “2018 TOGETHER” Poster Yarışması

2017-09-14_16_29_08-ppt_for_peace_day_together_-_microsoft_powerpoint
Birleşmiş Milletler tarafından küresel ölçekte yürütülen ve mülteciler ve göçmenlere yönelik olarak ortaya çıkabilen olumsuz yaklaşımları ortadan kaldırmayı amaçlayan “TOGETHER” (Birlikte) kampanyası kapsamında PartnersGlobal ve The One Club for Creativity adlı kuruluşların ortaklığıyla “Gençler için 2018 TOGETHER Poster Yarışması” düzenleniyor.

Söz konusu yarışma kapsamında genç yaratıcı öğrencilerin çok kültürlülüğü, mültecilerin ve göçmenlerin ev sahibi toplumlar tarafından kabul görmesini ve ayrımcılığın önlenmesini destekleyen posterler tasarlamalarının teşvik edilmesi öngörülüyor.

Yarışmaya katılacak gençlerden mülteciler ve göçmenlerle dayanışma ve birlikteliği yansıtan etkileyici posterler hazırlamaları beklenecek. Uluslararası bir jüri tarafından değerlendirilecek poster yarışmasının sonuçları 2018 yılında açıklanacak.

Yarışmada dereceye girecek posterlerin dünyanın dört bir yanında yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalardaki reklam panolarında sergilenmesi hedefleniyor.

Yarışmaya katılma koşulları dahil olmak üzere konuyla ilgili daha fazla bilgiye http://www.partnersglobal.org/program/together-poster-campaign/ adresinden ulaşılıyor.

,Tasarım ve Yazılım : BodhiWeb